Asansörlü Nakliyat

Taşımacılık sektörünün en köklü firmaları arasında yer alan İstanbul merkezli Cantürk Nakliyat firmamız kurulduğu günden bu yana tüm nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Taşınma işlemlerinin müşteriler açısından ne kadar yıpratıcı ve yorucu olduğunu farkında olan şirketimizin deneyimli çalışanları, müşterilerimizin karşılaştıkları herhangi bir problemde anında müdahale ederek sorunların çözümünde yardımsever tutum içinde çalışmaktadır. Bu sebeple sektörde en çok tercih edilen şirketlerin başında gelen firmamızın ayrıca uygun fiyat politikası da yoğun talep görmektedir.

Günümüzde binaların çok yüksek katlı olması ve dar merdivenlere sahip olması nedeniyle taşımacılık sektöründe asansör araçları yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Geniş araç filosunda asansör araçlarını da bulunduran nakliyat firmamız, faaliyetlerine İstanbul asansörlü nakliyat şirketi olarak da devam etmektedir.

Hızlı ve Güvenli Taşıma İçin İstanbul Asansörlü Nakliyat

Sektörde uzun yıllar boyunca çalışmış deneyimli çalışanlardan oluşan kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam eden firmamız, İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinde asansör araçlarını da sık sık kullanmaktadır. Asansörlü nakliyat işlemleri sanıldığının aksine oldukça ekonomiktir. Özellikle yüksek katlı ve dar merdivenlere sahip binalarda taşımacılık için bir numaralı tercih olan asansör araçları, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Eşyalarınızın çok kısa sürede herhangi bir düşme, çarpma ya da çizilme gibi fiziksel risklere uğramadan kolaylıkla taşınmasını istiyorsanız siz de İstanbul asansörlü nakliyat seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ayrıca asansörlü taşıtlar ile nakliyat işlemlerinin gerçekleştirilmesi hem işgücünden hem de zamandan tasarruf sağladığı için, müşteriler açısından çok daha ekonomik olmaktadır.

İstanbul Şehir içi ve Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat

Firmamızın geniş araç filosunda şehir içi taşımacılığa uygun kamyon ve kamyonetler bulunurken aynı zamanda şehirler arası uzun kilometreler boyunca sorunsuz bir şekilde nakliyat imkanı sunan son model araçları da barındırmaktadır. Bu nedenle yaşadığınız şehirden başka bir şehre nakliyat işlemleri gerektiğinde Cantürk Nakliyat firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Şirketimizin deneyimli ve müşteri memnuniyetine önem veren personeli sayesinde tüm taşıma işlemleriniz tahmin ettiğinizden çok kısa sürede sonuçlanacaktır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri ve fiyatları firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.