Eşya Paketleme

Nakliyat sektöründe başarılı hizmet vermenin en önemli hususlarından biri de taşınacak mobilyaların ve beyaz eşyaların nizami bir şekilde paketleme ve ambalajlama işlemlerinden geçirilmesidir. Sektörde tecrübeli firmalar arasında yer alan şirketimizin deneyimli çalışanları da talep eden müşterilerimize özel paketleme ve ambalajlama hizmeti sunarak eşyalarının çok daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Eşyaların kamyonlara muntazam şekilde istiflenmesi kadar paketlemelerin de gerçekten güven verici bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu sayede taşıma sırasında gerek kamyon içinde gerekse de eşyaların kamyondan indirilip eve yerleştirilmesinde herhangi bir fiziksel zarar görme riski en düşük seviyeye indirilmiş olmaktadır. Eğer paketlemenin ve ambalajlamanın özensiz yapılması durumunda eşyaların taşınırken çizilmesi, kırılması ya da darbelerden dolayı onarılamaz kusurlarının oluşması kaçınılmaz olacaktır.

Tecrübeli Çalışanlardan Güler Yüzlü Hizmet

İstanbul merkezli kurulan Cantürk Nakliyat firmamız kurulduğu günden bu yana ticari kaygılardan öte müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile taşımacılık sektöründe müşterilerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir. Şirketimizin bünyesinde görev yapan çalışanlarımızın her biri nakliyat sektörünün içinden yetişmiş, genç ve dinamik personeldir. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti sağlamak adına güler yüzlü hizmet sunmaya devam eden çalışanlarımız aynı zamanda taşınma işlemleri sırasında büyük zaman alan ve stres yaratan eşyaları paketleme sürecinde de profesyonel hizmet vermektedir.

Eğer eşyalarınızı nasıl ve hangi yöntemlerle taşıma işlemlerine hazır hale getireceğinizi bilmiyorsanız bu konuda deneyimli çalışanlarımızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Özellikle yüksek maliyetli elektronik eşyaların paketlenmesi özen ve tecrübe isteyen bir konudur. Bu sayede cihazınız herhangi bir fiziksel hasar alması halinde bile sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirmeye devam edecektir. Bunun yanı sıra ambalajlamanın muntazam şekilde yapılması, nakliye kamyonunun içinde çok daha iyi bir şekilde istifleme de yapılabileceğini göstermektedir.

Her Bütçeye Uygun Fiyat Politikası

İstanbul’un en köklü nakliyat firmaları arasında yer alan şirketimiz, evden eve nakliyat konusunda müşterilerimizin bütçesine uygun hizmet sunmaya devam etmektedir. Cantürk Nakliyat firması olarak uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak, taşımacılık sektöründeki faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için kurumsal internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olmaktadır.