Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam eden firmamız, kurulduğu günden bu yana ev ve işyeri taşımacılığında en güvenilir şirketlerin arasında yer almaktadır. Cantürk Nakliyat firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri arasında pek çok farklı çalışma bulunmaktadır. Şirketimiz geniş ailelerden öğrencilere, bekarlardan çekirdek ailelerine ve hatta işyeri sahiplerine kadar pek çok farklı kişiye, bütçelerine uygun taşımacılık yapma imkanı sunmaktadır.

Nakliyat ve taşımacılık sektöründe tecrübesiyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran firmamız, evden eve taşımacılık faaliyetlerinde olduğu gibi İstanbul parça eşya taşıma konusunda da müşterilerimize memnuniyet verici hizmetler sunmaya devam etmektedir.

İstanbul Evden Eve Profesyonel Taşımacılık

Uygun fiyat garantisi ve tecrübesiyle nakliyat sektöründe en çok tercih edilen şirketler arasına girmeyi başaran firmamız, çok eşyası olan müşterilerimiz kadar parça eşya taşımak isteyen müşterilerimize de uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Örneğin satın aldığı bir mobilyayı ya da beyaz eşyayı, firmamızın taşımacılık faaliyetlerinden yararlanarak daha uygun fiyata getirmek isteyen kişiler, bu alanda hizmetlerimizi tercih edebilirler. Ayrıca şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin tek parça eşyalarını taşıtmak isteyenler de firmamızın profesyonel hizmetlerine başvurabilirler.

Cantürk Nakliyat firmamızın geniş araç filosu içinde bulunan küçük dorseli kamyonetler, özellikle parça eşya taşımacılığı için kullanılmaktadır. Bu sayede eşyanızın herhangi bir sorunla karşılaşmadan yeni adresinize taşınmasını kolalıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz ayrıca İstanbul evden eve asansörlü nakliyat hizmetinde olduğu gibi parça eşya taşımacılığında da asansör hizmeti sunmaktadır. Bu sayede özellikle taşıması çok zor olan beyaz eşya ya da ağır mobilyalarınız için fazla işgücüne ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde nakliyatı gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar İçin İletişime Geçin

Sektörün en köklü firmalarından biri olan şirketimizde sadece yılın belirli dönemlerinde değil, özellikle taşımacılık faaliyetlerinin hızlandığı bahar ve yaz aylarında da uygun fiyat garantisi verilmektedir. Alanında deneyimli çalışanlarla profesyonel hizmet vermeye devam eden şirketimizin güncel fiyatları hakkında detaylı bilgileri firmamızın kurumsal internet adresi üzerinden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Firmamızın iletişim bilgileri internet sitemizde yer almaktadır.