Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemlerinin çok kısa sürede ve güvenilir bir şekilde sonuçlandırılmasını isteyen vatandaşlar için profesyonel kalitede hizmet sunan Cantürk Nakliyat firmamız, Ankara’nın en köklü şirketlerinden biri olarak müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam etmektedir. Şehir içinde ya da şehirler arası taşımacılıkta alanında deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan çalışanlarla hizmet sunan nakliyat firması arayışında bulunanlar için en çok tercih edilen firmaların başında gelen şirketimizde aynı zamanda en uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır.

Bekarlardan öğrencilere, geniş ailelerden çekirdek ailelere kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap eden firmamız, her bütçeye uygun fiyat politikasıyla da sektörün önde gelen taşımacılık şirketlerinin başında yer almaktadır.

Nakliyat Sektöründe Tecrübenin Adresi

Nakliyat ve taşımacılık sektöründe İstanbul evden eve nakliyat firması olarak faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli personeli ile güler yüzlü hizmet anlayışından taviz vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir. Şirketimizin en çok tercih edilen profesyonel hizmetleri arasında şunlar yer almaktadır:

  • İstanbul Asansörlü evden eve nakliyat
  • İstanbul Ofis ve işyeri nakliyatı
  • İstanbul Şehir içi taşımacılık
  • İstanbul Şehirlerarası taşımacılık
  • İstanbul Kurumsal nakliyat
  • İstanbul Sigortalı evden eve nakliyat
  • İstanbul Parça eşya nakliyatı
  • İstanbul Paketleme ve ambalajlama hizmeti

Görüldüğü üzere bir nakliyat şirketinden beklenen tüm işlemleri profesyonel olarak müşterilerine sunan Cantürk Nakliyat firmamızda ayrıca tüm bu işlemlerde en uygun fiyatlar sunulmaktadır. Böylelikle Ankara ve civarında ev ya da işyeri taşıyacak kişilerin ilk tercihleri arasında firmamız yer almaktadır.

İstanbul  Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Günümüzde inşaat sektöründe görüldüğü gibi dar merdivenli ve yüksek katlı yapıların sayısı giderek artmaktadır. Bu yapılara da eşya taşınmasında asansör araçlarının kullanılması adeta bir zorunluluk olmaktadır. İstanbul  evden eve asansörlü nakliyat firması olarak faaliyetlerine devam eden şirketimiz, bu sayede müşterilerimize büyük kolaylıklar sunarak yeni adreslerine taşınma imkanı sağlamaktadır.

Asansörlü nakliyat işlemleri sanıldığı kadar yüksek ücretli bir hizmet değildir. Çünkü işgücünden ve zamandan tasarruf etmeyi sağlayan bu hizmet, sanıldığının aksine daha da ekonomik bir taşınma yöntemidir. Firmamızın güncel fiyatlarını internet sitemizden anında öğrenebilirsiniz.