Hakkımızda

İstanbul’un en köklü ve en popüler nakliyat firmaları arasında gösterilen Cantürk Nakliyat şirketimiz, taşımacılık sektöründe faaliyetlerine başladığı günden bu yana giderek artan müşteri kitlesi ile sayısız nakliyat hizmeti gerçekleştirmiştir. Deneyimli çalışan kadrosu, son model ve bakımlı araçları ile taşımacılık sektöründe kalite ile güvenin tek adresi olan şirketimiz, faaliyetlerinde sadece ticari kaygıları değil aynı zamanda müşteri memnuniyetini de esas almaya devam etmektedir.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde faaliyetlerini sürdüren şirketimiz bununla birlikte İstanbul şehirler arası nakliyat firması olarak da çevre illere profesyonel taşımacılık yapmaktadır. Müşterilerimizin taşınma sırasında yaşadıkları stresin bilincinde olarak güler yüzlü hizmet sunma hedefiyle çalışmalarına devam eden firmamızda aynı zamanda her bütçeye uygun, memnuniyet verici fiyat politikası uygulanmaktadır.

Güler Yüzlü ve Güvenilir Hizmet

Nakliyat sektöründe en çok yaşanan eşyaların kaybolması, çalınması, fiziksel hasar görmesi gibi sorunlara karşı her zaman titizlikle yaklaşan firmamızda, eşyalarının taşınma sırasında problemlerle karşılaşmalarından endişe duyan müşterilerimiz için İstanbul sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede şirketimiz nakliyat ve taşımacılık sektöründe en güvenilir firmaların arasında gösterilmektedir.

Eğer siz de sizin için manevi değeri yüksek olan antika eşyalarınızın ya da yüksek maliyetleri bulunan elektronik aletlerinizin taşınma sırasında herhangi bir problem yaşamasından dolayı endişe duyuyorsanız, eşyalarınızı İstanbul sigortalı nakliyat hizmetimiz ile güvence altına alabilirsiniz. Bu sayede profesyonel faaliyetlerini sürdüren deneyimli çalışanlarımızın gözünden kaçması durumunda herhangi bir şekilde zararla karşılaşırsanız, sigorta şirketi bu zararınızı karşılamaktadır.

İstanbul Uygun Fiyatlı ve Hızlı Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’da faaliyetlerine başladığı günden bu yana evden eve nakliyat hizmetlerinde en çok tercih edilen ve güvenilir olarak kabul edilen firmaların başında yer alan şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir. İstanbul asansörlü nakliyat araçlarımız ile çok daha hızlı bir şekilde sonuçlandırabileceğiniz taşınma işlemleriniz için ayrıca bütçenize uygun ödemeler yapabilirsiniz.

Eşyalarınızın çok kısa sürede yeni adresinize güvenle taşınmasında sektörde geçirdiği 10 yıldan edindiği tecrübeleri sunan Cantürk Nakliyat firmamız, bu sayede müşterilerimize hem bütçeden hem de zamandan tasarruf etme imkanı sunmaktadır.