Şehiriçi Nakliyat

Taşımacılık sektörünün en köklü firmalarından biri olan Cantürk Nakliyat şirketimiz, kurulduğu günden bu yana tüm faaliyet gösterdiği işlerde müşteri memnuniyetini odak noktası haline getirmektedir. Bu sayede taşınma işlemlerinin çok daha kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktadır.

İstanbul merkezli kurulan firmamız, evden eve taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen güvenilir markalardan biri haline gelmiştir. İstanbul şehir içi nakliyat hizmetlerinin yanı sıra şehirler arası nakliyatta da profesyonel hizmet sunan şirketimiz, her biri alanında deneyimli çalışanları ile müşterilerimizin taşınma işlemleri sırasında yaşadıkları yoğun stresi azaltarak, kolay ve kısa sürede yeni evlerine taşınmalarını sağlamaktadır.

Taşımacılıkta Hız ve Güven

Deneyimli ve müşteri memnuniyeti odaklı nakliyat firması olarak görev yapan Cantürk Nakliyat  şirketimiz müşterilerimizin taşınma işlemleri süresince yaşadıkları fiziksel ve psikolojik yorgunluğu minimum seviyeye indirmek için özenle çalışmaktadır. Zaten yoğun stres altında olan müşterilerimizi daha fazla sıkıntıya sokmamak ve karşılaşabilecekleri problemlerde anında çözüm sunmak amacıyla güler yüzlü hizmet sunan çalışanlarımız, bu sayede sektörün en çok tercih edilen firması olmamızı sağlamaktadır.

Taşınma işlemlerinin bir an önce başarılı şekilde sonuçlanmasını isteyen vatandaşların ilk tercihi olan firmamız, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği hizmetleri arasında şunları sunmaktadır:

  • İstanbul Evden eve asansörlü nakliyat
  • İstanbul Ofis ve işyeri nakliyatı
  • İstanbul Paketleme ve ambalajlama hizmetleri
  • İstanbul Kurumsal nakliyat hizmetleri
  • İstanbul Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık
  • İstanbul Parça eşya nakliyatı
  • İstanbul Sigortalı evden eve nakliyat

İstanbul Asansörlü Şehir İçi Nakliyat

Şehir içinde yeni adresine taşınırken çok daha hızlı ve güvenilir sonuçlar almak isteyen müşterilerimize İstanbul evden eve asansörlü nakliyat firması olarak uygun fiyatlı hizmet vermeye devam etmekteyiz. Eğer siz de eşyalarınızın taşınma sırasında düşüp çizilmesi, kırılması, yamulması ve benzeri gibi fiziksel hasarlar almasından çekiniyorsanız, taşımacılıkta en güvenilir ve kolay yöntem olan asansörlü nakliyat hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Firmamızın geniş araç filosu içinde yer alan son teknoloji ve bakımlı asansör araçları ile hem işgücünden hem de zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.