Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat ve taşımacılık sektörünün profesyonellik ile deneyim isteyen hizmetlerinden biri de muhakkak İstanbul şehirler arası nakliyat faaliyetleridir. Müşterilerin eşyalarının, mobilyalarının ve elektronik cihazlarının herhangi bir zarar görmeden, kayıp ya da çalıntı gibi risklerle karşılaşılmadan güvenli bir şekilde başka şehirde bulunan adrese taşınması başlı başına deneyim isteyen bir konudur.

Bu alanda nakliyat sektörünün en köklü şirketlerinden biri olarak öne çıkan Cantürk Nakliyat firmamız, gerek sahip olduğu geniş araç filosundaki son model kamyonlar ve asansör araçları, gerekse de sektörün içinden yetişmiş deneyimli çalışanları ile şehirler arası taşımacılıkta müşteri memnuniyeti sağlamaya devam etmektedir.

İstanbul  Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Şehirler arası taşımacılıkta önemli olan konuların başında eşyaların güvenliği gelmektedir. Kilometrelerce öteye eşya taşınması hem deneyim hem de özveri isteyen bir husustur. Bu nedenle yaşadıkları şehirden başka bir şehre eşya taşıtmayı planlayan kişilerin mutlaka bu alanda deneyimli firmaları tercih etmeleri tavsiye edilmektedir.

Taşımacılık sektörünün en çok tercih edilen firmaları arasında yer alan şirketimiz şehir içi İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi şehirler arası taşımacılıkta da asansör hizmetini sunmaktadır. Bu sayede eşyaların kamyondan indirilip güvenli bir şekilde yeni adrese taşınması mümkün olmaktadır. Ayrıca işgücünden ve zamandan da tasarruf edildiği için İstanbul  şehirler arası nakliyat firması olarak hizmet veren firmalarda mutlaka asansörlü hizmet olup olmadığı araştırılmaktadır. Şirketimizin geniş araç filosunda yer alan asansör araçlarımız her türlü taşımacılık faaliyetinde kullanılmaya hazır bir şekilde muhafaza edilmektedir.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

İstanbul merkezli kurulan nakliyat firmamızın en çok tercih eden şirketler arasında olmasının nedenleri arasında, şirketimizin bünyesinde görev yapan çalışanlarımızın güler yüzlü hizmet anlayışı da yer almaktadır. Zaten çok yoğun stres altında olan ve taşınma sürecinde hem fiziksel hem de psikolojik açıdan yıpranan müşterilerimizin daha fazla sorun yaşamaması için özverili bir şekilde hizmet sunan çalışanlarımız ayrıca genç ve dinamik oluşlarıyla gerekli gördükleri tüm faaliyetleri çekinmeden yerine getirmektedir. Cantürk Nakliyat firmamızın profesyonel hizmetleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için şirketimizin internet sitesini kullanabilirsiniz.