Ofis Taşımacılığı

İstanbul’un tüm ilçelerinde ve semtlerinde, müşteri memnuniyeti odaklı nakliyat hizmetlerine devam eden Cantürk Nakliyat firmamız, kurulduğu günden bu yana sayısız taşımacılık işlemini başarıyla sonuçlandırarak sektörün en çok tercih edilen, güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır. Başkentin en köklü nakliyat firmaları arasında gösterilen şirketimizin bünyesinde görev yapan çalışanlarımız güler yüzlü hizmet anlayışlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Günümüzde nakliyat sektöründe faaliyetlerini devam ettiren pek çok firma İstanbul ofis taşımacılığı konusunda ya deneyimsizliklerinden ötürü ya da bu hizmetin yeterince kazançlı olmadığını savunarak hizmet vermemeyi tercih etmektedir. Taşımacılık şirketleri arasında ofis ve işyeri taşımacılığı yapan firmaların sayısı oldukça azdır.

İşyeri Nakliyatında Tecrübenin Adresi

Kurulduğu günden bu yana sektörün öncü firmalarından biri konumunda bulunan şirketimizde İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ofis ve işyeri taşımacılığı da yapılmaktadır. Özellikle sektörde pek çok şirketin aksine tecrübesiyle ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla adından söz ettirmeyi başaran firmamız, bunca yıldır başarılı şekilde gerçekleştirdiği hizmetlerle ofis taşımacılığında da büyük bir titizlikle görev yapmaya devam etmektedir.

Ofis taşımacılığı sırasında özellikle elektronik ofis cihazlarının muntazam bir şekilde nakliye edilmesi çok önemli bir husustur. Bu nedenle pek çok şirket güvenli taşımacılık yapmadığı için bu riske girmek istememektedir. Ofiste yer alan bilgisayar, televizyon, buz dolabı, basım, çizim ve benzeri özel iş cihazlarının dikkatli bir şekilde taşınması hem tecrübe hem de profesyonellik gerektirmektedir. Bu sebeple İstanbul ofis taşıma firması arayışında bulunanların mutlaka alanında tecrübeli şirketleri tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Aksi halde taşınan eşyalarda birtakım problemlerin yaşanması kaçınılmaz olmaktadır.

Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmet

Cantürk Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana evden eve nakliyat işlemlerinde olduğu gibi ofis taşımacılığında da sigortalı nakliyat hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Özellikle işyerlerinde taşınması gereken yüksek maliyetli makinelerin veya elektronik cihazların, herhangi bir fiziksel zarar görmemesi için büyük bir titizlikle çalışan şirketimizin deneyimli personeli yine de eşyaların başına gelebilecek olumsuz durumlar için sigorta hizmeti sunmaktadır. İstanbul sigortalı ofis nakliyatı hizmetlerimizin uygun fiyatlarını öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.